+90 212 485 0449 - info@finedecor.com.tr
HAKKIMIZDA HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Kuruluşundan bugüne kadar müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ilke edinen Fine Decor; gelişen, değişen ve büyüyen yapısıyla sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almak için her geçen gün daha da fazla çalışmaktadır. Fine Decor, yüksek standartlarda hizmet kalitesi ve yenilikçi anlayışı doğrultusunda, müşterilerine modern tasarımlarla, geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunmaktadır. 2009 yılında kurulan Fine Decor Türkiye olarak, ana merkezimiz olan Fine Decor GMBH ile birlikte Alman teknolojisi ve bilgi birikimiyle ürettiğimiz ürünler ile mutfak ve mobilya endüstrisi sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktayız. Başta Avrupa ve iç piyasa olmak üzere dünyanın bir çok kıtasına ihracat yapmaktayız. Ayrıca müşterilerimizin en kısa sürede ihtiyaçlarını karşılamak için 3000 metrekarelik depomuz ile hizmet vermekteyiz. 

Kalitenin ancak teknolojinin yakından takip edilmesi ve 1. kalitedeki ham maddelerin imalatta kullanılması ile sağlanacağının farkında olan Fine Decor, bu doğrultuda üretim parkurunda modern bir teknoloji kullanmakta ve ham madde ihtiyacını seçkin ve kaliteli firmalardan tahsis etmektedir. 

Müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümleri ve sektörel deneyimi ile faaliyetlerini geliştirerek sürdürmekte olan Fine Decor, kısa sürede sektöründe fark yaratan firmalardan biri konumuna gelmiştir. Hemen hemen tüm PVC filmlerimizin yerini daha sağlıklı, daha kaliteli ve daha sağlam olan PET filmlerimizle değiştirdik. Böylece ticari ortaklarımızın ürünlerini üretmesine yardımcı olacak olan çevre dostu bir ürün sunmuş olduk. Müşteriye özel siparişleri üretebildiğimiz gibi kaliteyi sağlama konusunda da gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz. Sizlere daha kaliteli ürünler üretmek ve kalitemizin standardını korumak için her türlü test ve işlemlerin ciddiyetle yapıyoruz. Bunlar içinde Işık direncini 400 saat boyunca test ediyor, 20 farklı kimyasallara karşı dirençlerini doğruluyoruz ve diğer 13 stres testine tabi tutuyoruz. Tabii ki bu testleri biz yalnız kendi şirketimizle yapmamakla birlikte ürünlerimizi Almanya ve diğer ülkelerdeki bağımsız ve sertifikalı ürün doğrulama kuruluşlarının testlerinden de geçiriyoruz.
SOSYAL MEDYA

FINE DECOR
Bedrettin Dalan Bulvarı İpkas İş Merkezi Bina No: 39 1.Kat No: 85 İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Başakşehir - İstanbul / TURKEY +90 212 485 0449 - info@finedecor.com.tr

WhatsApp Destek